УКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ СКАРБ АССІЯ АХАТ ТА NEW AGE ЛЕГЕНДА США ДЕВІД АРКЕНСТОН ЗАПАЛЮЮТЬ НЕБО з ACROSS LIGHT & TIME
Реддінг, штат Коннектикут, 21 червня 2022 р. – Кілька разів лауреат Греммі, співпродюсер Пол Авгерінос через свою Unicorn Studios оголошує про випуск надихаючого нового синглу ACROSS LIGHT & TIME за участю всесвітньо відомих виконавців Ассії Ахат і Девіда Аркенстоуна.

ACROSS LIGHT & TIME, який вийшов 10 червня, є першим треком у спільному альбомі Ассії та Девіда New Age, який зараз виробляється на трьох континентах і планується до випуску у вересні.

«Створення музики разом з Ассією було радісним і корисним досвідом, яким я не можу дочекатися, щоб поділитися зі світом!» — сказав Аркенстоун, 5-разовий номінант на Grammy®.

Ассія Аххатт, вундеркінд, який отримав класичну освіту, розважала світову аудиторію як один із найкращих у світі скрипалів-віртуозів. Завжди шукаючи нових музичних викликів, вона виступала на унікальних майданчиках і писала, аранжувала та записувала різні жанри від класики до поп-музики, латини до сучасної інструментальної музики, а тепер і нью-ейдж. Асія була удостоєна звання Заслуженої артистки України, а також брала участь у кількох благодійних організаціях, які зараз допомагають мільйонам біженців в Україні.

Девід Аркенстоун — музичний новатор, продюсер, співавтор та інструменталіст, номінований на кілька премій «Греммі», переважно в жанрі New Age. Декілька його оригінальних творів щодня звучать як фонова музика по всьому світу. Було б важко згадати інструмент, на якому б не грав Девід, хоча ця постановка передусім показує його майстерне володіння гітарою та фортепіано.

До Ассії та Девіда у відео Across Light & Time приєднався молодий талановитий продюсер, аранжувальник, перкусіоніст і співпродюсер Тоні Суккар, двічі лауреат латиноамериканської Греммі.

«Асія та Девід — двоє моїх улюблених артистів, тому я дуже радий бути продюсером їхньої першої співпраці», — сказав Пол Авгерінос.

«Емоційні мелодії Девіда, інтерпретовані душевною скрипкою Асії, справді об'єднують. Я відчуваю, що цей проект торкнеться сердець шанувальників у всьому світі», – сказав Тоні Суккар.

Офіційний сайт: http://assiaahhatt.com
Instagram: https://www.instagram.com/ahhattassia/
FB: https://www.facebook.com/ahhatt

Відео 'Across Light and Time' / Бекстейдж відео