НОВИЙ АЛЬБОМ МІЖНАРОДНОГО СКРИПАЛЯ ТОП-РІВНЯ, НАЛАДЖЕНИЙ НА ВЕЛИКИЙ УСПІХ
Коли більшість людей сьогодні думають про музику, вони схильні тяжіти до стрімких ритмів хіп-хопу, запам'ятовуючих пісень поп-музики та приголомшливої музики для вечірок, такої як EDM (Electronic Dance Music).

Хоча сьогодні значна частина цієї музики була поглинена поп-культурою, в оточенні покоління Z і міленіалів, класичні інструменти, зокрема скрипка, все ще зображуються в сучасній музиці, на якій українська скрипалька Ассія Ахатт прагне розвинути свій успіх.

З 5-річного віку Аххатт присвятила своє життя скрипковій музиці та подорожувала Сполученими Штатами та Канадою, де вона буде гастролювати до кінця 2021 року, щоб зіграти свій майбутній альбом і рекламувати свій «New Age» стиль скрипки. Ахат також любить вчити дітей грі на скрипці і навіть роздавала скрипки дітям із бідних сімей, щоб вони могли відвідувати музичні заняття.

«Я не просто граю на скрипці, я граю на ній своєю душею, і це допомагає людям забути всі свої труднощі та почати думати про прекрасні речі, почуття та будувати нові плани», — сказала Ахатт. «Звук скрипки все більше і більше вітається в джазі, рокі, поп-музиці та навіть у клубній музиці, і я з нетерпінням чекаю продовження своєї місії популяризації скрипкового мистецтва», — додала Ахатт.

Завдяки своєму першому синглу з нового альбому, який планується випустити в жовтні, Ассія Аххат налаштована на успіх і хоче розширити своє вражаюче резюме скрипальки. Як одна з найкращих скрипалів світу, Ассія Аххат продовжує показувати якомога більшій кількості людей, як використовувати скрипку для створення миру, любові та пристрасті, щоб побудувати свою репутацію «ікони в індустрії» та багатогранно розвивати свою кар'єру .
Всесвітньо відома українська артистка Асія Аххатт відправляється в ще одну історичну музичну подорож, заплановану до США та Канади наприкінці року, який віщує стати ще одним знаменним роком для видатного віртуоза.

Як і протягом більшої частини свого блискучого професійного життя, Ассія щойно досягла ще однієї музичної віхи у своїй видатній кар'єрі, уклавши угоду з лауреатом Греммі продюсером Полом Авгеріносом про запис нового унікального альбому, якому судилося стати хітом.
Альбом у стилі "New Age" обіцяє бути дуже схожим на її визнаний артистизм - революційним. У ньому також буде представлено чотириразового номінанта Греммі Девіда Аркенстоуна.
Ассія: «Під час безпрецедентної пандемії, яка змінила наше життя та сприйняття реальності, я зрозуміла, що все ніколи не буде як раніше, і наші цінності змінилися», — сказала Ассія. «У нашому новому альбомі кожен знайде щось для себе: музику для вправ, приготування їжі, катання на велосипеді, медитації, чудового сімейного відпочинку або відпочинку в клубі після важкого робочого тижня».

Керує проектом один із найуспішніших молодих продюсерів і музикантів Тоні Саккар, дворазовий володар премії «Греммі», у тому числі «Продюсер року».

«Ассія настільки унікальна, вона віртуозно грає, а також неймовірно співає і бачить далекоглядні речі та тенденції в сучасному суспільстві, світі, житті та музиці», — сказав він. «Ця співпраця вже є довгоочікуваною подією в музичній індустрії, і всі не можуть дочекатися, щоб поділитися «нью-ейдж» виконанням, незважаючи на те, що неймовірно покращеним за допомогою скрипки та багатьох інших екзотичних інструментів, завдяки яким музика звучатиме так, як її ніколи раніше не чули».

Уже наприкінці 2021-початку 2022 року відбудеться тур Асії по США та Канаді, в якому прозвучать композиції з її нового альбому.