Ассія Ахат - Концерт у прямому етері. A Music Extravaganza!
Музичний геній у віці 5 років, Ассія починала з нічого, крім скрипки, і піднялася з попелу будинку свого дитинства в зруйнованій війною Україні, щоб стати музикантом світового рівня.

Почуйте сучасну класику, як ви її ніколи раніше не чули, в інтерпретації одного з найкращих солістів-скрипалів сучасної музики в ASSIA – LIVE IN CONCERT. Ця музична феєрія є частиною спеціальної програми, прем'єра якої відбудеться на громадських телестанціях по всій країні в червні 2019 року (перевірте місцеві списки).

Хоча вона має класичну освіту, серце Асії притаманно сучасним баладам. У цій феєрії з улюбленими піснями артистки вона демонструє свої вміння, вплетені в блискучий гобелен із повним оркестром, фоновими танцюристами, співаками та музичною сенсацією Громадського телебачення Ітаном Бортніком.

На концерті представлені душевні переспіви класичних американських хітів, які надихнули Асі на неймовірну музичну кар'єру, від хіта Katrina and the Waves «I'm Walking on Sunshine» до сучасної християнської мелодії Secret Garden «You Raise Me Up». шлях до вічної класики 1978 року Глорії Гейнор «I Will Survive» і музичної сенсації ABBA «Mamma Mia». Ассія захоплює глядачів усюди своїми дивовижними варіантами цієї класики та іншого.

Це вистава, яка точно розважить всю родину.

Контактна особа станції: Нора Каду, nkadoo@dptv.org
Інформація про тур: Irene Vaserstein, irene@sunandskyentertainment.com