NEW AGE PRODUCTION ЗВ'ЯЗУЄ ТРИ КОНТИНЕНТИ: КУЛЬТОВІ МІЖНАРОДНІ ВИКОНАВЦІ СПІВПРАЦЮЮТЬ, ПРИНОСЯЧИ НАДІЮ, МИР І СПОКІЙ У ПРОБЛЕМНИЙ СВІТ
MOMENTS

Реддінг, штат Коннектикут, 8 вересня 2022 р. – Лауреат Греммі, співпродюсер Пол Авгерінос через свою Unicorn Studios разом із Seize the Day Entertainment оголошують про випуск знаменного альбому New Age «Моменти», в якому виступає українська скрипалька-віртуоз та музичний новатор, відзначена кількома нагородами. новаторка Ассія Ахатт разом із американським інструменталістом і п'ятиразовим номінантом премії «Греммі Нью-Ейдж» Девідом Аркенстоуном.


Десять треків альбому, кожен з яких є унікальним і надихаючим, включають репризу Ассії на два українські гімни багатовікової давнини разом із чудовою грою Девіда на гітарі та фортепіано. Їхній дует перетворюється на тріо у кількох композиціях, коли до нього приєднується міжнародна суперзірка та двічі латиноамериканський лауреат Греммі, американський перкусіоніст перуанського походження Тоні Суккар.


За словами Ассії: «Продюсуючи та виступаючи в кількох жанрах протягом майже двох десятиліть, я завжди хотіла працювати в рамках Нью-Ейдж, особливо вірячи в відновлюючу силу музики надії та відпочинку, миру, спокою та відчуття кращих часів попереду. Хто не міг вживати здорову дозу «кращих часів» після пандемії, переживання через глобальні економічні негаразди та особисто жахливу неспровоковану війну в Україні? Мені неймовірно пощастило, коли легендарні виконавці Нью-Ейдж Девід і Пол погодилися приєднатися до мене в моїй першій подорожі Нью-Ейдж, і додавання надзвичайно талановитого Тоні стало моєю вишенькою на торті. Як свідчення глобальної координації Moments, студійна робота в прямому ефірі була завершена в Києві та Лос-Анджелесі, а різні програми просування були запущені в Україні, США та Перу. Я хочу подякувати чудовим колегам-музикантам, співпродюсерам, інженерам, мікшерам, координаторам реклами, персоналу та особливо спільноті New Age за підтримку та натхнення».


Реліз Moments запланований на 9 вересня, і його можна завантажити скрізь, де продається музика. Крім того, того дня Seize the Day Entertainment запланувала зйомку музичного кліпу When the World Was New.


http://assiaahhatt.com
Seize the Day Entertainment, LLC
Контакт: Oksana Voinych
Email: o.voinych@gmail.com
Телефон: (305) 766-6153